18 marca 2014, 10:29

Już ponad dwa tysiące kobiet na naszym profilu na Facebooku! :)

Temat budowy domu oraz zaangażowania kobiet w ten proces ciągle rośnie, czego przykładem jest społeczność Pań na naszym profilu Akademia Kobiet Budujących na Facebooku. Na naszym profilu można zobaczyć nowości produktowe Ytong, Silka, Multipor, zadać pytania dotyczące zakupu naszych materiałów, porozmawiać z kobietami, które już realizują marzenia o własnym domu.

Dołącz do społeczności kobiet na naszej stronie!

Od samego początku Akademia Kobiet Budujących Silka Ytong cieszy się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem pań. W spotkaniach ubiegłorocznych edycji uczestniczyło blisko 500 kobiet z całej Polski. Edukacyjną rolę Akademii potwierdzają także ekspertki, które aktywnie angażują się w tę inicjatywę. Spotkania prowadzone są w swobodnej, nieformalnej atmosferze, która sprzyja dyskusji i wymianie spostrzeżeń. Są również okazją do uzyskania indywidualnych porad, a także nawiązania bezpośrednich kontaktów z innymi kobietami o podobnych doświadczeniach, dla których najważniejsze jest wybudowanie upragnionego domu dla siebie i najbliższych.

Aranżacja wnętrz

Wnętrza na etapie budowy to w tym roku jeden z tematów Akademii Kobiet Budujących Silka Ytong – spotkań dla pań planujących lub już realizujących budowę domu. Temat został przygotowany przez architektów z portalu wnętrza24.com i pracowni A ATELIER. Co o wnętrzach warto wiedzieć przed rozpoczęciem budowy? Poniżej lista najważniejszych elementów.

Dowiedz się więcej o wnętrzach -> 9 rzeczy, które warto wiedzieć o aranżacji wnętrz swojego domu przed rozpoczęciem budowy. Po raz pierwszy w ramach Akademii Kobiet Budujących Silka Ytong

AKB_2000_kobiet.jpg

Liczba komentarzy: 1

Podobne wpisy

Komentarze

15.05.2014
12:13
Autor - autocomplex
2 tysiące to dobry wynik, oby tak dalej

Dodaj komentarz