28 czerwca 2011, 13:29

Jak zrobić strop?

Wszyscy, którzy budują dom jednorodzinny, muszą podjąć decyzję także o rodzaju stropów. Oczywiście w projekcie domu jest wpisane gotowe rozwiązanie, jednak warto zawsze sprawdzić, czy na rynku materiałów budowlanych nie ma alternatywy - zarówno pod względem kosztowym, jak i parametrów samego stropu. Bo akurat w przypadku montażu stropów można zaoszczędzić... nawet do 3 tygodni na czasie prac budowlanych. A w praktyce 3 tygodnie to prawie miesiąc przyspieszenia na budowie, bo wiadomo jak to w życiu bywa, z wykonawcami zawsze coś się przeciągnie, przesunie, a do tego święta, długie weekendy itd. Wracając do stropów - my oczywiście polecamy stropy z gotowych płyt stropowych YTONG wykonane ze zbrojonego betonu komórkowego, które nie dość, że przyjeżdżają na budowę w odpowiednim wymiarze i montuje je się w około1 dzień, to jeszcze spełniają wszystkie wymogi energooszczędnego budownictwa.

O zaletach płyt stropowych YTONG oraz porównaniu ich do innych rozwiązań dostępnych na rynku opowiedzą Wam najlepiej nasi eksperci - zapraszamy do obejrzenia filmu.

A jeżeli jesteście zainteresowani wyceną stropów gotowych YTONG - dzwońcie: 801 122 227. Zawsze warto porównać oferty i wybrać najlepszą dla siebie i swojego domu!

Liczba komentarzy: 0

Podobne wpisy

Komentowanie dla tego wpisu zostało wyłączone