25 sierpnia 2014, 10:54

Jak nas widzą nasi Klienci?

Aż 60% naszych Klientów bez wahania poleciłoby produkty Ytong czy Silka znajomym! Potwierdza to badanie satysfakcji klientów ze współpracy z firmą Xella zrealizowane w dniach 24.06.2014 – 08.07.2014 r. Architekci, wykonawcy i inwestorzy opowiedzieli, jak postrzegają nasze produkty i usługi.

Badanie miało na celu określenie stopnia zadowolenia z jakości oferowanych produktów, a także ze współpracy z firmą na kolejnych etapach zakupu produktów Ytong i Silka: począwszy od projektowania obiektu, poprzez zamówienie i dostarczenie towaru. Pytano także jak istotna jest dla naszych Klientów jakość materiałów i oferowany serwis.

Okazuje się, że Xella Polska jawi się naszym Partnerom jako firma bezproblemowa i sympatyczna, spełniająca ich oczekiwania. Jak deklarowali sami respondenci, jesteśmy firmą, z którą chętnie współpracują, gdyż „wiedzą, z kim mają się kontaktować w przypadku pytań”. Mamy jednak pole do rozwoju - nieznaczna cześć Klientów uznała, że oczekuje od nas dalszych starań dotyczących jakości produktów, czy ich innowacyjności.

Słowa podziękowania kierujemy wszystkich Partnerów, którzy podzielili się swoimi przemyśleniami – to cenna wiedza na drodze do dalszego doskonalenia oferty i usług. Dziękujemy także okazywane nam zaufanie i fakt dotychczasowej owocnej współpracy. Tym samym zapewniamy Państwa, że dołożymy wszelkich starań, aby utrzymać dotychczasowy, wysoki poziom zadowolenia ze współpracy z Xella Polska. By zyskać pełen obraz tej współpracy, podobne badanie planujemy również zrealizować wśród naszych Dystrybutorów.
Badanie zostało przeprowadzone metodą wywiadów telefonicznych wspomaganych komputerowo (CATI) i objęło 300 respondentów, w tym: 100 architektów,100 wykonawców oraz 100 inwestorów. Badanie przeprowadzono wspólnie z AT Research.

Liczba komentarzy: 0

Podobne wpisy

Dodaj komentarz