28 września 2010, 13:29

Energetyczny konkurs wiedzy zakończony!

Energetyczny Konkurs Wiedzy YTONG cieszył się tak dużą popularnością, że zwycięzcy zostali wyłonieni w ciągu tygodnia. Nagrody, gadżety budowlane, trafią do prawie 300 osób. Mieliście niezłe przekroczenie normy - na konkurs przeznaczyliśmy "tylko" 200 nagród, ale nie sposób było odmówić zwycięzcom ;) A jak się okazało, liczba chętnych do wzięcia udziału w konkursie również okazała się bardzo wysoka. W przeciągu tygodnia zanotowaliśmy ponad 1.200 odwiedzin sekcji konkursowej z quizem!

Co ciekawe, w naszej zabawie wzięły udział zarówno osoby związane z branżą np. wykonawcy, jak i przedstawiciele mediów. Cieszy nas również fakt, że w konkursie uczestniczyły całe rodziny! To był sposób na zdobycie więcej niż dwóch nagród ;)

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy bardzo dobrej znajomości zagadnień związanych z branżą budowlaną oraz z bloczkami YTONG i jubileuszem marki!

Konkurs nadal jest dostępny w sieci, chociaż limit nagród już się wyczerpał. Zapraszamy do sprawdzania swojej wiedzy na temat branży budowlanej, jak i samych bloczków YTONG z betonu komórkowego!

Liczba komentarzy: 0

Podobne wpisy

Komentowanie dla tego wpisu zostało wyłączone