17 września 2013, 11:21

Dzień Domu Energooszczędnego w Świdnicy

Już w najbliższą sobotę – 21 września, zapraszamy wszystkie rodziny ze Świdnicy i okolic na piknik organizowany przez Centrum Technologii Energetycznych wraz z firmą handlową Fago – PSB Mrówka. Tematem imprezy będzie budowa domów energooszczędnych, a hasłem przewodnim „Stawiam na energooszczędność”.

Wszyscy, którzy wezmą udział w pikniku, dowiedzą się, jak łatwo oszczędzać energię (a co za tym idzie pieniądze) na co dzień. Nie zabraknie również porad w temacie „jak obniżyć rachunki za ogrzewanie w domu lub mieszkaniu”. A wszyscy Ci, którzy przymierzają się do budowy, będą mogli się dowiedzieć, jak zaprojektować i zbudować dom energooszczędny, którego nadrzędną ideą jest mniejsze zapotrzebowanie na energię cieplną.

Marki Ytong, Silka i Multipor są liderami jeśli chodzi o budownictwo energooszczędne, dlatego nie może zabraknąć ich na świdnickim Dniu Domu Energooszczędnego. Poza konsultacjami z naszymi fachowcami, na własne oczy przekonacie się, jak powstaje energooszczędna ściana jednowarstwowa i dlaczego jest taka ciepła. Dla wszystkich posiadaczy mieszkań i domów, którzy chcieliby tylko je ocieplić, proponujemy zapoznanie się z materiałami na temat mineralnych płyt izolacyjnych Multipor. Dzięki łatwemu i szybkiemu montażowi płyt każdy zdąży jeszcze przed nadchodzącym sezonem grzewczym zmniejszyć koszty ogrzewania. Na stoisku Silka Ytong będzie można zapisać się do programu Kompas Budowy, otrzymać podręcznik „Jak fachowo budować”, a także własnoręcznie spróbować wznieść fragment ściany.

Dzień Domu Energooszczędnego w Świdnicy

Organizatorzy pikniku postarali się o zoorganizowanie wielu atrakcji. W programie nie zabraknie zabaw, pokazów i eksperymentów. Nie będą się tutaj nudzili ani dzieci ani dorośli. Ponadto będzie można wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania są między innymi dwa rowery trekkingowe.

Do zobaczenia w sobotę – 21 września, od godziny 9.00 do 15.00, PSB Mrówka w Świdnicy, ul. Szarych Szeregów 100.

A każdy, kto wcześniej zarejestruje się przez formularz kontaktowy, otrzyma od organizatorów upominek.

Zapraszamy! Naprawdę warto!

Liczba komentarzy: 0

Podobne wpisy

Dodaj komentarz