20 kwietnia 2011, 13:29

Domy w stylu - wiosenne projekty domów

Sięgając po najnowsze wydanie specjalne katalogu z projektami „Domy w stylu” z pewnością się nie zawiedziecie. W katalogu zaprezentowano bogatą ofertę projektową: od domów małych i tradycyjnych, po stylowe i nowoczesne, wszystko po to by inwestor o najbardziej wyszukanym guście znalazł coś dla siebie. Miłośnikom domów polecamy bezpłatny dodatek z 80 projektami domów drewnianych w technologii szkieletowej i z bala, który stanowi integralną część wydania specjalnego.

A tym wszystkim, którzy zastanawiają się, dlaczego warto wybrać projekt z katalogu, odpowiadamy. Projekt z katalogu posiada jedną, podstawową zaletę: decydując się na jego zakup nie kupujesz „kota w worku”. Widzisz jego bryłę, układ pomieszczeń, znasz wymiary, koszty budowy, wiesz w jakiej technologii i z jakich materiałów został zaprojektowany. Na etapie budowy z pewnością docenisz szczegółową dokumentację projektową, która zaoszczędzi Ci wielu stresów i potyczek z ekipą budowlaną. Warto pamiętać o tym, że integralną częścią projektu gotowego jest projekt instalacji: elektrycznej i sanitarnej, które wkalkulowane są w cenę projektu.

Myśląc o swoim przyszłym domu, najpierw pomyśl o profesjonalnym projekcie budowlanym. Dobrą i atrakcyjną propozycję projektową znajdziesz w katalogu „Domy w stylu”, który od ponad 10 lat pomaga inwestorom w wyborze idealnego projektu.Liczba komentarzy: 0

Podobne wpisy

Komentowanie dla tego wpisu zostało wyłączone