08 września 2010, 13:29

Domy w stylu

Na rynek wydawniczy trafił nowy katalog białostockiej pracowni projektowej MTM Styl, a w nim 620 projektów gotowych, w tym 60 nowości, ponad 40 inspirujących aranżacji wnętrz oraz szereg praktycznych wskazówek dotyczących zarówno wyboru projektu jak i budowy domu.Nowy katalog Domy w stylu wyróżnia się spośród innych pozycji wydawniczych prezentujących projekty gotowe. Różnica polega na tym, że do kilkunastu projektów dostępnych w ofercie pracowni MTM Styl dołączono aplikację wirtualny spacer, która umożliwia zwiedzanie wnętrza domu i wprowadzania zmian w zakresie kolorystyki elewacji oraz aranżacji jego wnętrza. To praktyczne narzędzie pomaga podjąć decyzję o zakupie projektu, jak również jest przydatne na etapie budowy i wystroju poszczególnych pomieszczeń.

Dodatkowym atutem katalogu są zdjęcia aranżacji wnętrz, do których dołączone zostały cenne wskazówki dotyczące trudnej sztuki harmonijnego komponowania faktur, kolorów i wykorzystywanych do wykańczania wnętrz materiałów. Tak, by w efekcie wykreować przyjazną przestrzeń dla przyszłych mieszkańców domu.

Zanim jednak inwestor przystąpi do aranżacji wnętrz i sięgnie po inspiracje proponowane przez pracownię MTM Styl musi dokonać trudnego wyboru projektu, otrzymać pozwolenie na budowę i... wybudować dom. Smile

Autorzy Domów w Stylu pomyśleli o pomocy inwestorom także w tym względzie zamieszczając w katalogu praktyczne wskazówki dotyczące wyboru projektu jak: dostosowanie przyszłego domu do wielkości zakupionej działki oraz warunków zabudowy. Podpowiadają także jak wybrać optymalną powierzchnię wymarzonego domu w stosunku do wymagań, trybu życia, planów rodziny oraz zasobności portfela.

Jeśli planujecie budowę, szukacie projektu i chcecie mieć gwarancję, że projekt nie nastręczy problemów w trakcie realizacji zachęcamy do zapoznania się z projektami pracowni MTM STYL, cieszącej się zaufaniem inwestorów od ponad 15 lat.

Liczba komentarzy: 0

Podobne wpisy

Komentowanie dla tego wpisu zostało wyłączone