19 grudnia 2011, 13:29

Aranżujemy wnętrza z domowy.pl

Portal domowy.pl zorganizował kolejny konkurs. Tym razem wykazać się będą mogły osoby zainteresowane tematyką aranżacji wnętrz.

Pierwszy etap zabawy jest prosty. Na Facebooku należy dołączyć profil domowy.pl do grona znajomych i polubić stronę domowy.pl. Kiedy już to zrobimy, przechodzimy na portal, a tam odnajdujemy zakładkę poświęconą konkursowi. Początek jest prosty. Oglądamy zaprezentowaną propozycję urządzenia salonu. Przy projekcie znajdują się również opisane generalne zasady, którymi kierował się projektant podczas aranżacji wnętrza. Drugi etap jest już trudniejszy. Zostanie w nim zaprezentowana kolejna odsłona tego samego salonu, jednak z pewnymi różnicami. Zadaniem uczestników konkursu jest znalezienie i opisanie tych różnic. Zabawa będzie dotyczyć również innych pomieszczeń: jadalni, gabinetu, sypialni i łazienki. Wszystkie te pomieszczenia zostaną zaprezentowane w dwóch wersjach i trzeba będzie znaleźć różniące je elementy. Ostatnim, trzecim etapem jest opisanie wymarzonego wnętrza. Podczas tego zadania należy oprzeć się na wskazówkach i radach umieszczonych na portalu domowy.pl.

Konkurs

Konkurs może się wydawać skomplikowany, ale sami zobaczycie, że odnajdywanie różnic wcale nie jest takie trudne. Natomiast opisanie swojego wymarzonego wnętrza jest świetną metodą na „pobujanie w obłokach”. Konkurs ma także swój aspekt edukacyjny. Wskazówki ekspertów domowy.pl uczą, jak funkcjonalnie i w dobrym stylu urządzić wnętrze.

A teraz informacja, na którą chyba wszyscy czekali, a mianowicie nagrody. Będą to elementy wyposażenia wnętrz o łącznej wartości 20 tysięcy złotych, a także projekty gotowe domów i wnętrz. Konkurs rozpoczął się w ubiegły piątek (16.12.) i będzie trwał do 15 stycznia 2012. Odpowiedzi oraz opis wymarzonego wnętrza należy przesyłać na adres mailowy konkurs@domowy.pl. Życzymy powodzenia!

Liczba komentarzy: 0

Podobne wpisy

Komentowanie dla tego wpisu zostało wyłączone