03 listopada 2015, 11:11

Aktualizacja nakładki Rev-X dla projektantów

Nasza nakłada Rev-X na program Autodesk Revit została zaktualizowana w związku z udoskonaleniem jej działania. Rev-X v1.0.6 jest do pobrania na stronie Ytong-silka.pl. Odkryj nowe możliwości projektowania w technologiach Ytong, Silka i Multipor z nową wersją nakładki!

 Rev-X_nakladka_Ytong_Revit.png

Xella Polska jako pierwszy producent materiałów budowlanych w Polsce stworzyła aplikację, która działa w środowisku BIM. Nakładka Rev-X na program Autodesk Revit pozwala projektować w technologii Ytong, Silka i Multipor, doradza w doborze odpowiedniego produktu, generuje automatycznie kosztorysy i zestawienia materiałów.

Przygotowana przez Xella Polska nakładka Rev-X to specjalna aplikacja będąca samoinstalującą się biblioteką zawierającą wszystkie materiały Ytong, Silka i Multipor. Jest ona darmowa i wyjątkowo prosta w obsłudze, działa w środowisku BIM.

Właśnie przygotowaliśmy jej aktualizację – Rev-X v1.0.6. Nowa wersja nakładki to udoskonalone działanie oraz zaktualizowany asortyment naszych materiałów.

Co daje Rev-X projektantom?

Rev-X pozwala projektantom na automatyczny dobór konkretnych bloczków, nadproży czy innych elementów w projekcie. Szybko i sprawnie można wybrać optymalne rozwiązania materiałowe – najlepszą grubość ściany konstrukcyjnej, czy zewnętrznej, by przenosiła zakładane obciążenia, jak i spełniała odpowiednie wymogi termiczne. Od razu można zobaczyć użyte materiały w modelu trójwymiarowym.

Jednak to nie wszystko – równolegle dostępne są analizy ilościowe użytych materiałów wraz z ich cenami. W każdym momencie można więc wygenerować kosztorys, jak i przesłać zamówienie na zakup produktów do odpowiednich punktów dystrybucji.

Aplikacja Rev-X przyspiesza i maksymalnie ułatwia prace projektowe!

 

Pobierz nakładkę Rev-X v1.0.6

Pobierz podręcznik użytkownika do nakładki Rev-X

Liczba komentarzy: 1

Podobne wpisy

Komentarze

01.04.2016
12:04
Autor - Jakub Pawlak
Witam, Czy można gdzieś pobrać nakładkę na starsze wersje programu autodesk Revit? tj. 2015? Dziękuję z góry. pozdrawiam. mgr inz. arch. Jakub Pawlak DAKUZO. ARCHITEKTURA&BRANDING

Dodaj komentarz