12 grudnia 2014, 08:58

Akademia Murowania w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni

Tym razem zawitaliśmy do Wrześni. Młodzi adepci sztuki budowlanej mieli okazję teoretycznie i praktycznie zapoznać się z energooszczędnymi materiałami budowlanymi Ytong i Silka. Nasz Doradca Serwisowy, kolejny raz szkolił przyszłych inżynierów, kierowników budów i architektów jak poprawnie murować z bloczków Ytong, na co zwracać uwagę, aby ściana była ciepła.

W dniu 28 listopada 2014 roku uczniowie II TB (technik budownictwa) wzięli udział w kolejnej edycji Akademii Murowania. Akademia jest autorskim, bezpłatnym programem Xelli, skierowanym do uczniów i nauczycieli szkół zasadniczych i techników o profilu budowlanym. Celem Akademii jest poprawa jakości wykonawstwa, promocja nowych technologii u podstaw edukacji, walka ze stereotypami, że nie można mieszać technik budowania. - opisuje Pani Małgorzata Kurkowska.

Dziękujemy za miłe słowa. Wszystkie szkoły zainteresowane bezpłatnymi szkoleniami z projektu Akademia Murowania Ytong Silka zapraszamy do rejestracji na stronie www.akademiamurowania.pl.

Zdjęcia i tekst pochodzą ze strony szkoły: http://www.zspwrzesnia.pl/index.php/51-aktualnosci-2014-2015/budownictwo/529-akademia-murowania-2014

Akademia-murowania-2014-wrzesnia-02.jpg

Akademia-murowania-2014-wrzesnia-01.jpg

Liczba komentarzy: 2

Podobne wpisy

Komentarze

18.12.2014
13:25
Autor - powerspartner
Ciekawa rzecz dla studentów, choć głównie dla kobiet :)
30.01.2015
17:37
Autor - Usługi Dźwigowe Zielona Góra
Bardzo popieram takie akcje, budowlańców na naszym i nie tylko naszym rynku po prostu POTRZEBA, i to nie byle cześka z wykończeniówki tylko FACHOWCÓW, którzy znają się na robocie, więdzą co jak i z czym się je.

Dodaj komentarz