18 września 2013, 11:10

Agro Pomerania 2013

W pierwszy weekend września odbyły się targi w Barzkowicach, na które zapraszaliśmy Was kilka tygodni temu. Impreza miała charakter typowo rolniczy, ale nie zabrakło na niej wystawców także z innych branż, m.in. budowlanej.


Stoisko Extradach

Wspólnie z dystrybutorem materiałów budowlanych – firmą Extradach, wystawiali się producenci pokryć dachowych, materiałów dociepleniowych, systemów grzewczych. Oczywiście nie mogło zabraknąć reprezentantów „ścian”, czyli marek Silka i Ytong. Bloczki z betonu komórkowego i bloki wapienno-piaskowe doskonale nadają się do budowy wszystkich rodzajów budynków. Ytong to kompletny system do budowy domów: bloczki, nadproża, stropy, zaprawy. Natomiast Silka od wielu lat jest z powodzeniem stosowana w budynkach rolniczych. Dzięki swoim właściwościom (m.in. zdrowy mikroklimat wnętrz, akumulacja ciepła, niepalność) stanowi doskonały budulec obiektów dla zwierząt i magazynów plonów rolnych. Na dodatek „rodzina” Silki wciąż się powiększa. Nowością w ofercie są wielkowymiarowe płyty Silka Tempo, które pozwalają skrócić czas murowania nawet o 60%. Dzięki temu każdy rolnik może wcześniej zakończyć prace murarski i całą budowę, co oznacza szybsze oddanie budynku do użytkowania.

Targi w Barzkowicach stoisko

Podczas Targów na stoisku Extradachu został wybudowany fragment muru – oczywiście jednowarstwowego ;) Wszystkim zainteresowanym budową domu doradzał Dariusz Piwowarczyk – nowy Doradca Techniczno-Handlowy w województwie zachodnio-pomorskim. Na stoisku dostępne były również materiały drukowane, w które chętnie zaopatrywali się odwiedzający targi.

Bogata oferta targów, liczne atrakcje towarzyszące imprezie, a także wspaniała pogoda sprawiły, że wydarzenie odniosło sukces i zapewne kolejny raz pobiło rekord frekwencji.

Podobne wpisy